Wprowadź swój biznes na pierwszoligowy poziom!

19 Jun 2017 Share

Prowadzisz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Chcesz poznać ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniami z przedsiębiorcami z innych części kraju? Przyjedź do Legnicy i weź udział w wyjątkowym Spotkaniu Pierwszoligowych Klubów Biznesu!

Dlaczego warto inwestować w piłkę nożną? Jaką wartość wizerunkową niesie marketing sportowy? Co twoja firma zyska dzięki członkostwu w Klubie Biznesu? Sprawdź! Przyjedź na wyjątkowe Spotkanie PIERWSZOLIGOWYCH Klubów Biznesu!

 

Pozyskaj nowe kontakty, zaprezentuj swoją ofertę i promuj własną firmę! Zapraszamy już we wtorek 20 czerwca do Hotelu Sękowski w Legnicy! Start spotkania o godz. 12.00. Nie czekaj i już dziś dołącz do tego grona!

 

Swoją obecność na spotkaniu organizowanym przez Klub Biznesu Miedzi zapowiedziały m.in. GKS Katowice, Chrobry Głogów, Wisła Puławy, Stal Mielec, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Zagłębie Sosnowiec. Zapraszamy!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.