Wodny Park Tychy partnerem sportowym GKS Tychy

13 Dec 2018 Share

Jeden z najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce dołączył do biznesowej drużyny GKS Tychy. Firma została partnerem sportowym tyskiego klubu. Reklamy Wodnego Parku pojawią się na Stadionie Miejskim, z kolei klienci otwartego pod koniec kwietnia obiektu będą na bieżąco informowani o wydarzeniach organizowanych przez Tyski Sport S.A.

- Park Wodny, to bez wątpienia jedna z wizytówek miasta. To miejsce, które bardzo chętnie i licznie odwiedzają mieszkańcy Tychów i sąsiednich powiatów. Tylko w pierwszych 50 dniach jego funkcjonowania, obiekt odwiedziło blisko 60 tysięcy gości. To doskonale obrazuje jego potencjał, z kolei dla nas jest to idealne miejsce do rozszerzenia działań promocyjnych. Klienci Wodnego Parku codziennie będą mogli spotkać w nim piłkarzy i hokeistów. Na jego terenie pojawią się bowiem standy z podobiznami naszych zawodników- mówi Grzegorz Bednarski,prezes Tyski Sport S.A.Prawdziwych zawodników klienci Wodnego Parku mieli już okazję spotkać. Mistrzowie Polski zapraszali w nim na spotkania Ligi Mistrzów i grali z najmłodszymi w hokeja. Kilka miesięcy później wspólnie z piłkarzami zachęcali do przyjścia na Podwójne Derby. Zawodnicy tyskiego klubu są również jego częstymi gośćmi.

 

- Nie od dziś wiadomo, że Tychy to dobre miejsce dla sportu. Najlepszym przykładem może być GKS Tychy, który osiąga świetne wyniki w każdej ze swoich sekcji, a to przynosi chlubę dla naszego miasta. Sport to praca drużynowa i świetna okazja do promocji. Dlatego bardzo nam miło, że Wodny Park Tychy, miejsce zarówno sportu jak i rekreacji, może współpracować z takim partnerem jak GKS Tychy. Wierzę, że wspólnie możemy osiągnąć naprawdę dużo – dodaje Zbigniew Gieleciak, prezes RCGW S.A.Wodny Park Tychy, to nowoczesna inwestycja pełna atrakcji sportowych, rekreacyjnych, a także edukacyjnych. W jego skład wchodzą : strefa basenów rekreacyjnych ze zjeżdżalniami, strefa surfingu, baseny sportowe, sauny, łaźnie, centrum solankowe z medycyną estetyczną, siłownia i fitness oraz tzw. Wodna Akademia – edukacyjne centrum w atrakcyjny sposób przedstawiające wiedzę na temat wody i zjawisk fizycznych jej towarzyszących.  Ważnym wyróżnikiem obiektu jest jego ekologiczny charakter – inwestycja zasilana jest w stu procentach biogazem powstającym w tyskiej oczyszczalni ścieków.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.