Wielki Finał "Zagraj na Bukowej"!

31 May 2017 Share

Przy Bukowej znów będziemy bawić się całymi rodzinami w ramach Wielkiego Finału akcji „Zagraj na Bukowej”. W niedzielę szykuje się trójkolorowy, piłkarski Dzień Dziecka!

Akcja „Zagraj na Bukowej” znów przyciągnęła na osiedlowe boiska mnóstwo młodych adeptów futbolu. Po sześciu tygodniach treningów, nadchodzi czas na finałowe zmagania.

 

Wielki Finał akcji odbędzie się już w niedzielę 4 czerwca na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego. Tego dnia ponownie przygotujemy dla was wspaniałe atrakcje, by Wielki Finał na długo zapadł w waszej pamięci. Bukowa zamieni się w „trójkolorowe wesołe miasteczko” – będzie darmowa cukrowa wata, popcorn i mnóstwo gadżetów. Zaplanowane będą także liczne atrakcje – bramki celnościowe, darmowe dmuchańce, czy możliwość pomalowania twarzy.

 

Start już o godz. 8.00, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 8.45. Mecz, który wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji, tradycyjnie odbędzie się w przerwie ligowego spotkania GieKSy. Przypominamy, że mecz GKS-u Katowice z Drutex-Bytovią zaplanowany jest na godz. 12.30.

 

UWAGA! Uczestnikom „Zagraj na Bukowej” przysługuje darmowy wstęp na mecz. Ich opiekunowie otrzymają w punkcie organizacyjnym vouchery, które w stadionowych kasach mogą wymienić na bilety.

 

"Zagraj na Bukowej" to projekt przygotowany przez GKS Katowice we współpracy z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, „Domem Aniołów Stróżów”, Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędem Miasta Katowice. Patronat nad akcją objął Prezydent Katowic Marcin Krupa. Partnerem Głównym akcji jest Flyspot Katowice Indoor Skydiving. „Zagraj na Bukowej” wspierają też Egmont i Węglo Smyk.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.