Widzew charytatywnie na rzecz rodaków Fundambu

23 Sep 2020 Share

W piątek 25 września, przy okazji meczu z GKS-em Jastrzębie, odbędzie się zainicjowana przez Widzew Łódź zbiórka darów dla mieszkańców Demokratycznej Republiki Kongo.

Pomysł był prosty. Klub zdecydował się przekazać uzupełniający sprzęt sportowy, taki jak chociażby znaczniki, pierwszemu klubowi Merveille’a Fundambu. Szybko okazało się jednak, że cała akcja może mieć znacznie większy zasięg i wymiar. W związku z tym, dzięki współpracy z Fundacją Na Rzecz Rozwoju Demokratycznej Republiki Konga, zorganizowana zostanie otwarta zbiórka darów dla mieszkańców DR Kongo, w której udział wziąć może każdy.

 

W piątek 25 września, przed meczem Widzewa z GKS-em Jastrzębie w specjalnym punkcie zlokalizowanym przy oficjalnym sklepie Widzewa (od strony al. Piłsudskiego) od godziny 16:00 zostawić będzie można dary, a także datki finansowe (SZCZEGÓŁY OFICJALNIE ZAREJESTROWANEJ PRZEZ FUNDACJĘ ZBIÓRKI). Wśród najbardziej potrzebnych rzeczy są ubrania (każdy rodzaj, w każdej kategorii wiekowej, ale bez butów, które, jak udało się ustalić Fundacji, nie zostaną dopuszczone do transportu), zabawki i sprzęt sportowy, taki jak skakanki, piłki, itp. Rzeczy mogą być używane, ale powinny być w dobrym stanie.

 

"Jesteśmy przekonani, że kibice Widzewa kolejny raz zrobią wszystko, by ludziom w potrzebie mogło żyć się lepiej. Zachęcamy do wsparcia zorganizowanej przez klub aukcji, a także do zaangażowania w działania Fundacji Konga, której celem jest stworzenie szans na lepsze jutro dla mieszkańców DRK (WIĘCEJ O FUNDACJI). W imieniu klubu, Fundacji i uwielbiającego kibiców Widzewa "Fundiego" dziękujemy za pomoc i wszelkie gesty dobrej woli!" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie Widzewa.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.