Weterani w Głogowie za darmo z legitymacją

23 Oct 2019 Share

Do tej pory darmowe wejścia na mecze Chrobrego Głogów obejmowały weteranów zgłoszonych w klubie przez Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego. Teraz na podstawie zmienionej ustawy, która weszła w życie kilka dni temu Chrobry Głogów poszerza darmowe świadczenia.

Już od najbliższego meczu z Zagłębiem Sosnowiec na podstawie legitymacji weterana będzie można wchodzić za darmo na mecze Chrobrego Głogów, ale także korzystać z krytej pływalni bez ograniczeń czasowych i z dopłatą 40 gr/min za wejście do Strefy Spa & Wellness. W przypadku braku legitymacji obowiązują wcześniej ustalone procedury i należy zgłaszać się do ZWiRWP lub do Tomasza Stolarka i Damiana Silniewicza - koordynatorów "Projektu Weteran".

 

Chrobry już wcześniej rozpoczął współpracę z grupą weteranów. W ubiegłym roku otwarto wspólną wystawę zdjęć z zagranicznych misji, zorganizowano mecz towarzyski z Reprezentacją Wojską Polskiego, a kilka dni temu wsparto ich akcję zbiórki krwi biletami na mecze Chrobrego.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.