Wakacyjna wizyta przedszkolaków

26 Jun 2017 Share

Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 28 z Sosnowca spędzili poniedziałkowe przedpołudnie na zwiedzaniu klubu piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec.

Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 28 z Sosnowca spędzili poniedziałkowe przedpołudnie na zwiedzaniu klubu piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec.

Po przywitaniu z cała grupą, która liczyła prawie 30 osób, młodzi Zagłębiacy swoją wizytę rozpoczęli od przejścia przez nowy pawilon na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Następnie podczas spaceru w stronę Domu Sportowca nasi goście mieli okazję zobaczyć dwa boiska trawiaste, na których trenują piłkarze pierwszej drużyny oraz Akademii Zagłębia. 

 

Po wejściu do budynku wszyscy przeszli przez szatnię zawodników oraz miejsca, w których regenerują się po trudnych meczach ligowych, czy treningach.  Do szatni akurat wszedł Martin Pribula, który podczas pozowania do pamiątkowego zdjęcia zażartował: W końcu jestem od kogoś wyższy. Nasz najlepszy snajper przejdzie w najbliższym czasie operację kolana. Nasi goście mogli również obejrzeć pokaźną kolekcję pucharów oraz wysłuchać najistotniejszych wiadomości na temat Zagłębia Sosnowiec. Po przybliżeniu krótkiej historii klubu nadszedł czas na przejście przez tunel, który prowadził prosto na główną murawę Stadionu Ludowego. Po pamiątkowym zdjęciu na tle trybun młodzi sosnowiczanie biegali za piłką.

 

Na koniec wycieczki najmłodsi odpoczywali w restauracji 3 Kolory, gdzie mogli napić się i spokojnie usiąść. Każdy z przedszkolaków dostał pamiątkową smycz oraz naklejkę. 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.