W piątek finał Wakacyjnej Przygody z Piłką

24 Aug 2017 Share

W najbliższy piątek na terenie boisk przy ul. Hetmańskiej odbędzie się wielki finał tegorocznej edycji turnieju Wakacyjna Przygoda z Piłką, który wspólnie organizują MKS Miedź Legnica oraz Urząd Miasta Legnica. Początek o godzinie 10:00.

Przez prawie dwa miesiące podwórkowe drużyny rywalizowały ze sobą na boiskach w Parku Miejskim. Turniej cyklicznie organizowany przez MKS Miedź oraz Urząd Miasta Legnica przyciągnął w tym roku wielu chętnych do gry w piłę nożną. Rozgrywki odbywały się w czterech kategoriach wiekowych i wzbudziły wiele emocji wśród uczestników. Co warto zaznaczyć, turniej Wakacyjna Przygoda z Piłką, jest coroczną propozycją sportowego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży, która pozostaje w Legnicy podczas wakacji.

 

Piątkowy finał rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 12:00. Podczas finału wystąpią wszystkie drużyny, które dotychczas brały udział w rozgrywkach i właśnie wśród nich zostanie wyłoniony zwycięzca tegorocznej edycji.

 

- Postanowiliśmy zorganizować mini turniej piłkarski dla wszystkich, którzy będą chcieli wziąć w nim  udział. Chcemy, aby każdy mógł poczuć się jak finalista i doświadczyć emocji związanych z grą o wielką stawkę – mówi Wojciech Górski koordynator turnieju z ramienia MKS Miedź Legnica.

 

Na zwycięzców oczywiście czekają nagrody. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięci udziału w finale Wakacyjnej Przygody z Piłką. Początek w piątek 25.08.2017 o godzinie 10:00.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.