W marcu Zagłębie Sosnowiec zagra z Legią Warszawa

9 Mar 2017 Share

W związku z licznymi powołaniami do reprezentacji Polski U-19 i U-20 Zagłębie Sosnowiec zwróciło się z prośbą o zmianę terminu meczu Nice 1 Ligi z Górnikiem Zabrze. W miejsce tego spotkania pierwszy zespół Zagłębia rozegra mecz kontrolny z Legią Warszawa, która również będzie odpoczywać od rozgrywek ligowych.

W drugiej połowie marca swoje mecze rozgrywają wszystkie reprezentacje Polski, od seniorów, przez młodzieżowe. W tym okresie powołania otrzymali Sebastian Milewski (U-19), Konrad Michalak i Robert Bartczak (U-20). W związku z tym Zagłębie zwróciło się z prośbą o zmianę terminu meczu z Górnikiem Zabrze (nowy termin w trakcie ustalania). 

Korzystając z przerwy w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy, Zagłębie zaprosiło na 25 marca na mecz kontrolny  Legię Warszawa. Trener Jacek Magiera z entuzjazmem odniósł się do zaistniałej sytuacji. 

W związku z powyższym sparing z Legią Warszawa jest planowany na sobotę (25 marca) na godzinę 11:00. 

Mecz najprawdopodobniej zostanie zgłoszony jako impreza masowa, dlatego do końca tygodnia podamy szczegółowe informacje dotyczące wejścia na obiekt. 

Celem pokrycia kosztów organizacji imprezy masowej (ochrona, karetka pogotowia, straż pożarna, ubezpieczenie) planowane są ceny biletów: 6 zł trybuna kryta i 4 zł trybuna odkryta. W sytuacji nadwyżki, całkowity zysk z tego meczu zostanie przekazany na  Akademię Zagłębia im. Włodzimierza Mazura.

Tego samego dnia w Sosnowcu będą gościć piłkarze Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Młodzi Legioniści z roczników 2005, 2006, 2007 i 2008 zmierzą się z rówieśnikami z Zagłębia. Spotkania zaplanowane są na 13:00 (rocznik 2007 i 2008) i na 15:00 (2005 i 2006), a rozegrane zostaną na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.