Umowa GKS-u Katowice z Aasa Polska S.A. dobiegła końca

24 Jul 2017 Share

Umowa GKS-u Katowice z Aasa Polska S.A. dobiegła końca. Aasa Polska S.A. wspierała GKS Katowice jako Sponsor Strategiczny. Wraz z początkiem nowego sezonu Nice 1 Ligi dotychczasowa umowa wygasa.

„Firma Aasa Polska S.A. dała się poznać jako rzetelny i niezawodny partner. Nasza współpraca przebiegała bez najmniejszego zarzutu, co jest świadectwem najwyższej jakości w biznesie. Co najważniejsze, przez ostatnie miesiące Aasa Polska S.A. pokazała nam, że jest nie tylko podmiotem, który umieścił logo na koszulkach naszych sportowców, ale Przyjacielem GKS-u Katowice, któremu – tak jak i nam – mocno zależy na jego rozwoju” – pisze w specjalnym liście Zarząd GKS GieKSa Katowice S.A. Jego pełną treść prezentujemy poniżej.Klub informuje, że podjął zdecydowane działania, by pozyskać nowych Partnerów Biznesowych. – Mocno zaangażowaliśmy się w poszukiwanie firmy, która zareklamuje się na koszulkach naszych piłkarzy w nadchodzących rozgrywkach. W efekcie w najbliższych dniach zaprezentujemy naszego nowego sponsora. Zdecydowaliśmy też, by w ramach nowej strategii każda z sekcji GKS-u miała swojego sponsora głównego – mówi Marcin Janicki, wiceprezes GKS-u Katowice.  

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.