Ukryta kamera... w Bruk-Bet Termalice!

14 May 2019 Share

Michał Skóraś z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza został powołany przez Jacka Magierę na mundial U-20. Z tego powodu dyrektor sportowy klubu postanowił... zrobić żart Skórasiowi!

Zacznijmy od początku. Michał Skóraś w poniedziałek rano został jako jedyny wezwany do klubu na rozmowę z prezes Danutą Witkowską. Ostatecznie z zawodnikiem spotkał się jednak dyrektor sportowy Łukasz Stupka, który poinformował Skórasia o tym, że zostało wszczętne względem niego postępowanie dyscyplinarnego w sprawie wydarzeń z 4 listopada.

 

Zaskoczony Skóraś nie mógł uwierzyć w to co słyszy, jednak dobra gra aktorska Łukasza Stupki spowodowała, że młody zawodnik z minuty na minutę był coraz bardziej przejęty. Sytuacja diametralnie zmienią się po kilku minutach, kiedy to do pokoju weszli przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej i wręczyli piłkarzowi Bruk-Bet Termalikowi oficjalne powołanie na mundial U-20. Stres zniknął, a na twarzy Skórasia pojawiły się łzy szczęścia.

 

- To wielkie wyróżnienie dla nas jako klubu. Wielkie brawa dla Michała, jego ciężka praca została zauważona. Michał wykorzystał świetne warunki i niejednokrotnie pokazał swoje wysokie umiejętności piłkarskie. Udowodnił, że można trafić z naszego klubu do kadry narodowej i przepełnia nas duma. Wystarczy tylko ciężka praca, pokora i chęć do dalszego rozwoju - mówi dyrektor sportowy Bruk-Bet Termaliki.

 

Michał Skóraś to nie jedyny zawodnik z Fortuna 1 Ligi, którzy otrzymał powołanie od selekcjonera Jacka Magiery. Na mistrzostwach świata zagrają także Miłosz Mleczko z Puszczy Niepołomice, Jan Sobociński z ŁKS-u Łódź, Serafin Szota z Odry Opole oraz Adrian Łyszczarz i Tymoteusz Puchacz z GKS Katowice.

 

Całe wydarzenie zarejestrowały ukryte kamery Bruk-Bet Termaliki:

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.