Trzecia edycja badania kibiców klubów Fortuna 1 Ligi

7 Apr 2022 Share

Rozpoczęło się właśnie trzecie w historii badanie opinii kibiców klubów Fortuna 1 Ligi. Badanie stwarza kibicom możliwość oceny wybranych aspektów funkcjonowania klubów, a klubom i lidze dostarczy cenne informacje pod kątem przyszłych projektów kierowanych do piłkarskich fanów.

Do udziału w badaniu zachęcani są fani wszystkich klubów występujących w Fortuna 1 Lidze oraz pozostali sympatycy piłki nożnej śledzący pierwszoligowe zmagania. Ankieta dostępna jest pod adresem https://badaniekibicow.webankieta.pl/.  Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut

 

Wśród pytań przewijają się kwestie związane z działaniem klubów, oglądaniem meczów na stadionach oraz w telewizji i internecie oraz pytania dotyczące postrzegania ligi przez kibiców. 

 

Badanie przeprowadzane jest przez Fortuna 1 Ligę we współpracy z firmą Analityka Polska. Można w nim wziąć udział do 17 kwietnia. 

 

W badaniu w 2021 roku wzięło udział łącznie 8545 respondentów. Profil kibica, który został utworzony na podstawienia badania w 2021 roku dostępny jest do ściągnięcia TUTAJZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.