Trwa nabór do AMP futbolu Warty Poznań

4 Jun 2019 Share

– Amp futbol jest osiągalny dla każdego. Odważ się i zgłoś do drużyny – zachęca Dariusz Sylwestrzak, trener/koordynator zespołu amp futbolowego Warty Poznań. „Zieloni” szukają chętnych do uprawiania tej widowiskowej dyscypliny sportu. Celem jest zgłoszenie zespołu do rozgrywek ligowych.

Amp futbol rozwija się w Polsce w imponującym tempie. Reprezentacja kraju to obecnie siódma drużyna na świecie. W przyszłym roku Kraków będzie organizatorem Mistrzostw Europy. W drużynie „Biało-czerwonych” występuje Bartosz Skrzypek, który zaangażował się w projekt stworzenia w Warcie Poznań zespołu amp futbolowego.

 

– Co dał mi amp futbol? Pewność siebie i możliwość reprezentowania kraju. Włącz się do nowego projektu Warty Poznań. Do zobaczenia na boisku – mówi.

 

Kogo szukamy? W amp futbol mogą grać osoby po jednostronnej amputacji kończyny oraz takie, które maja jedną kończynę wyraźnie krótszą, np. wskutek wady wrodzonej. Do gry w polu potrzebni są zawodnicy bez nogi lub stopy. Bramkarzami zostają osoby bez ręki lub ramienia. Potrzebujemy co najmniej 10 osób. Jednocześnie na boisku występuje sześciu graczy z pola plus bramkarz.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.