Testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów

19 Apr 2018 Share

Łącznie ponad 100 chłopców przystąpiło do dwudniowych testów do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów. Wcześniej sprawdzano chętnych do podjęcia nauki w liceum, wczoraj ponad 60 osób przechodziły sprawnościowe próby pod kątem nauki w szkole podstawowej.

Z wyselekcjonowanych osób utworzone zostaną grupy, które we wrześniu rozpoczną naukę w SMS. A SMS Chrobry Głogów to obecnie kilkuset uczniów szkoły średniej i podstawowej, którzy są zawodnikami Chrobrego w kategoriach od młodzika do juniora. Grupie zapewnia się dostęp do bazy noclegowej i dydaktycznej (ta część znajduje się przy ul. Obozowej) i sportowej (przy Wita Stwosza na obiektach Chrobrego), a nad jej rozwojem czuwa cały sztab ludzi: wychowawcy, nauczyciele, trenerzy czy fizjoterapeuci. 

 

Ukierunkowanie na sport podkreślają często dwa treningi piłkarskie dziennie. Pierwsze jednostki treningowe odbywają się z samego rana, a młodzież dowożona jest na nie autokarami. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.