Tak to możemy się bawić

10 Aug 2018 Share

Nawet podczas wakacji Chrobry Głogów odwiedzany jest przez grupy dzieci. W czwartek na WS3 pojawiła się półkolonia z Lingua-Expert. To instytut języków obcych, a skoro tak, to nie mogło zabraknąć rozmów w różnych językach. Sam obecny z dziećmi Marek Wasiluk tych języków zna kilka.

Wizyta rozpoczęła się od zwiedzenia klubowych biur i pomieszczeń, z których na co dzień korzysta pierwszoligowy zespół Chrobrego.

 

Po tym przeniesiono się na stadion i w jego nie do końca znane zakamarki. Murawie - jednej z najlepszych w lidze - przyglądano się z niemal najwyższego punktu obiektu.

 

Na samej murawie na maluchów czekali zawodnicy. Małych gości powitali Marek Wasiluk, Jarosław Ratajczak oraz Mateusz Abramowicz. Mimo upału, zdołali zaangażować swoich podopiecznych do zajęć sportowych.

 

Na koniec w sali konferencyjnej odbyła się nietypowa, bo polsko-angielska konferencja prasowa. Piłkarze odpowiadali na pytania dzieci - co jedzą, czy mają dziewczynę, jaki jest ich ulubiony aktor - a że niektóre były w języku angielskim, w tym samym należało też odpowiedzieć. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.