Tak się bawi sektor rodzinny

29 Mar 2017 Share

Sektor rodzinny to miejsce z animacjami dla najmłodszych kibiców, gdzie dzieciom malowane są twarze w biało-niebieskie barwy, zachęcane są do gry i wspólnej zabawy z animatorami oraz uczą się wspólnego kibicowania.

Tym razem z najmłodszymi kibicował Lew Alex oraz harcerki z 7 DH „Galimatias”. Zobaczmy, jak świetnie bawił się sektor rodzinny na ostatnim meczu z Wigrami.

 

Na małych kibiców czekała również specjalna niespodzianka. W przerwie dołączył do nich zawodnik Stali Mielec, Szymon Sobczak, który rozdawał chorągiewki, pozował do zdjęć i integrował się z najmłodszymi poprzez wspólną zabawę.

 

 

– Cieszę się, że tyle dzieciaków przychodzi na nasze mecze i oprócz samego sportowego widowiska mają zapewnione dodatkowe atrakcje na Sektorze Rodzinnym. Spotkanie z nimi, dla mnie jako dla piłkarza, to była czysta przyjemność – powiedział Szymon Sobczak.

 

 

Stal Mielec przypomina, że dzieci do 13 roku życia mają bezpłatny wstęp na wszystkie mecze rozgrywane ma mieleckim stadionie. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Spotkania ligowe na Stadionie Miejskim w Mielcu mogą na preferencyjnych warunkach oglądać grupy zorganizowane: wycieczki szkolne, akademie piłkarskie i tym podobne.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.