Tłum dzieci na Dniu Otwartym w SMS Miedź!

12 Apr 2017 Share

Za nami Dzień Otwarty w Szkole Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica, który przyciągnął zawodników i zawodniczki z całego kraju! Kandydaci do gry w Akademii Piłkarskiej Miedzi oraz nauki w naszej szkole mieli okazję poznać ją od środka, a także zapoznać się z programem edukacyjnym i ofertą sportową – bez wątpienia jedną z najlepszych w Polsce!

Za nami Dzień Otwarty w Szkole Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica, który przyciągnął zawodników i zawodniczki z całego kraju! Kandydaci do gry w Akademii Piłkarskiej Miedzi oraz nauki w naszej szkole mieli okazję poznać ją od środka, a także zapoznać się z programem edukacyjnym i ofertą sportową – bez wątpienia jedną z najlepszych w Polsce!

Podczas Dnia Otwartego SMS Miedź Legnica przyciągnęła w swoje progi prawie 100 kandydatów do nauki i gry w Miedzi. Mieli oni okazję do zapoznania się z budynkiem szkoły oraz wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych, przygotowanych przez nauczycieli. Były to m.in. pokazowe lekcje języka niemieckiego, angielskiego i polskiego, które zaplanowano w bardzo interesujący sposób. Po części szkolnej, wszyscy kandydaci zostali przewiezieni szkolnymi autokarami na boiska treningowe przy ul. Hetmańskiej, gdzie odbywały się pokazowe zajęcia treningowe.

 

–  W szkole kandydaci mieli okazję na zapoznanie się z warunkami nauki w SMS Miedź, a na boiskach chcieliśmy pokazać im naszą filozofię pracy. Przygotowaliśmy trening pokazowy z udziałem jednej z naszych grup z Akademii Piłkarskiej Miedzi. Następnie zaprosiliśmy kandydatów do czynnego udziału w treningu. Sprawdziliśmy jak sobie radzą w typowo piłkarskich zadaniach, a przede wszystkim daliśmy im szansę funkcjonowania w naszej filozofii szkoleniowej –  mówił Krzysztof Skrzypek, trener Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica odpowiedzialny za organizację Dnia Otwartego.

 

 

 

Podczas treningu zawodnicy zaprezentowali ćwiczenia techniczne, rozgrywanie pojedynków, małych gier oraz popularnych zabaw z piłką. – Warto uczyć się w naszej szkole, ponieważ SMS Miedź daje nam ogromną szansę na rozwój. Treningi są bardzo ciekawe, a atmosfera zarówno w szkole jak i na zajęciach treningowych jest znakomita – mówił Michał Bieniusiewicz, zawodnik Akademii Miedzi i uczeń SMS Miedź Legnica, których zachęcał młodszych kolegów, by skorzystali z kompleksowej oferty Miedzi.

 

Podobnego zdania byli także sami zainteresowani nauką w SMS Miedź. – Przyjechałem na Dzień Otwarty, bo mój kolega uczy się w SMS Miedź i zawsze bardzo dobrze wypowiada się o tej szkole. Też chcę zostać jej uczniem. Widać, że w Legnicy mam o wiele większe możliwości rozwoju niż w moim mieście. Poza tym, bardzo podoba mi się wszystko, co dziś zobaczyłem. Chciałbym tu grać i uczyć się bo jestem pewny, że dzięki temu będę się jeszcze szybciej rozwijał piłkarsko – powiedział jeden z kandydatów, który do Legnicy przyjechał z Dzierżoniowa.

 

 

 

Po części praktycznej kandydaci wraz z rodzicami przenieśli się do klubowej bursy Miedzi, gdzie mogli na własne oczy przekonać się o warunkach mieszkalnych, jakie zapewni im Akademia Piłkarska Miedzi. Dzień Otwarty w SMS Miedź przebiegał znakomicie i sprawnie, a słoneczna pogoda sprzyjała zajęciom pokazowym na otwartym powietrzu. Wszyscy kandydaci zapoznali się z wyjątkową w skali kraju ofertą połączenia Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź wraz z treningami i grą w Akademii Piłkarskiej Miedzi. Większość z nich zapewniała, że wrócą do Legnicy 8 i 9 maja, kiedy odbędą się testy sprawnościowe dla kandydatów do nauki w SMS Miedź.

 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.