Stomil z nowym sponsorem

16 Mar 2017 Share

Stomil Olsztyn pozyskał nowego sponsora - firmę DOKTOR-FIT.

Firma DOKTOR-FIT zajmuje się sprzedażą i dystrybucją suplementów diety w Olsztynie od 2010 roku. W ofercie posiada szeroką gamę produktów oferowanych przez polskich, europejskich oraz amerykańskich  producentów. Gwarantuje atrakcyjne ceny, miłą i fachową obsługę oraz liczne promocje.


DOKTOR-FIT to sklep, który cechują tanie odżywki, najwyższej jakości suplementy diety, oraz wykwalifikowana kadra, która dba o potrzeby i satysfakcje klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży w połączeniu z najlepszymi cenami i szerokim asortymentem czyni z DOKTOR-FIT jednym z czołowych sklepów w Polsce. Dodatkowo posiadają największy i najlepiej wyposażony sklep stacjonarny w regionie, zlokalizowany w Galerii Warmińskiej. Poza sprzedażą stacjonarną prowadzi handel internetowy oraz blog tematyczny po to aby mogli nie tylko sprzedawać ale również edukować i uświadamiać klientów, że odpowiedni dobór suplementacji jest bardzo ważnym elementem utrzymania dobrego stanu zdrowia.

 

DOKTOR-FIT współpracuje z największymi producentami odżywek i suplementów diety. W naszej ofercie znajdziecie odżywki takich marek jak Olimp Nutrition, Trec, Hi-tec Nutrition, UNIVERSAL, IronMaxx, BioTech, Sport Definition oraz wiele innych. Posiada również w sprzedaży akcesoria i odzież sportową między innymi Trec Wear oraz Gym Hero. Na krajowym rynku suplementów diety jest obecny od wielu lat. 

 

Na mocy umowy DOKTOR-FIT zapewni odżywki i suplementy diety dla zawodników I zespołu Stomilu Olsztyn. Logotypy DOKTOR-FIT'a pojawią się na Stadionie oraz w mediach społecznościowych "Dumy Warmii". 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.