Sportowa wizyta Stali w Radomyślu Wielkim!

25 Oct 2017 Share

W ramach akcji „Piłka nożna – sport dla każdego”, zawodnicy pierwszej drużyny odwiedzili dziś uczniów ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim. Radosław Majecki, Szymon Przystalski, Konrad Misztal i Rafał Drożdżal wraz z trenerem Bogusławem Wyparło odpowiadali na pytania uczniów i udowadniali, że w piłkę nożną może grać każdy – wystarczą koledzy i sportowa pasja.

„Piłka nożna – sport dla każdego” to program finansowany ze środków Powiatu Mieleckiego, w ramach którego zawodnicy pierwszej drużyny odwiedzają szkoły podstawowe z terenu całego powiatu. Przykładem własnego życia udowadniają, że warto żyć zdrowo i aktywnie, a w piłkę nożną może grać każdy i wszędzie. Spotkanie w Radomyślu było już szóstą wizytą w szkołach z terenu powiatu, do tej pory piłkarze odwiedzili już: Czermin, Borową, Gawłuszowice, Podleszany i Tuszów Narodowy. Uzupełnieniem wizyty w szkole jest zaproszenie do udziału w meczu ligowym dla 150 uczniów z każdej odwiedzanej szkoły.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.