Społem PSS Głogów sponsorem Chrobrego i partnerem aplikacji Fortuna 1 Liga

2 Mar 2021 Share

Głogowska sieć sklepów Społem PSS obchodząca w zeszłym roku 75-lecie istnienia pozostanie sponsorem Chrobrego Głogów na kolejny rok. - Przedłużyliśmy umowę sponsoringową i mocno poszerzyliśmy zakres współpracy, jednocześnie licząc na odzew i zaangażowanie naszych kibiców - możemy przeczytać na stronie oficjalnej klubu.

Niezwykle ważnym wspólnym działaniem od rundy wiosennej jest przystąpienie Społem do programu partnerskiego związanego z oficjalną aplikacją ligową na smartfony. Od dzisiaj, mając zarejestrowaną kartę płatniczą w aplikacji Fortuna 1 Ligi, płacąc nią za zakupy w 9 sklepach Społem w Głogowie, bez żadnych dodatkowych kosztów kibice mogą wspierać swój Klub. Społem przekaże 1% z kwoty za zakupy na cele realizowane w Chrobrym Głogów! Historię transakcji i ilość przekazanych pieniędzy można śledzić poprzez swoje konto w aplikacji. Dodatkowo można zbierać punkty za zakupy, dzięki karcie klienta „Społem Znaczy Razem”, co gwarantuje otrzymanie bonów na zakupy po zgromadzeniu określonej w regulaminie ilości punktów. Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie internetowej https://glogow.spolem.org.pl/ oraz koncie na Facebooku https://www.facebook.com/Spo%C5%82em-G%C5%82og%C3%B3w-232276364207487. Gorąco zachęcamy do korzystania zarówno z programu lojalnościowego naszego Sponsora, jak i rejestracji kart płatniczych w aplikacji ligowej! Zachęcamy także inne lokalne firmy do pójścia w ślady Społem i przystąpienia do naszego programu. Razem możemy więcej! Aplikację można pobrać poprzez stronę internetową: https://aplikacja.1liga.org/  - czytamy na oficjalnej stronie Chrobrego Głogów. 

 

75 lat temu PSS Społem otworzyła pierwszy sklep przy ul. Słowiańskiej. Sprzedawał w nim sam szef spółdzielni, a towar do sklepu przynoszono w walizkach. Wtedy też zaraz po wojnie powstawały w Głogowie przyzakładowe kluby piłkarskie, z których swoją historię wywodzi Chrobry…. Dzisiaj Społem to jedna z lepiej prosperujących spółdzielni w kraju. Sklepy Społem to ciągle poszerzający się asortymentem, świetna jakość produktów w bardzo dobrych cenach i liczne grono stałych klientów.

 

Warto przypomnieć, że Magdalena Zgondek prezes Społem PSS Głogów wraz z całym zespołem jest w gronie głogowskich firm wyróżnionych ostatnio przez prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza, który docenił wsparcie Społem na rzecz głogowskiego sportu, a szczególnie piłki nożnej.

 

Lista sklepów, które biorą udział w programie Fortuna 1 Ligi i Chrobrego:

 

Sklep nr 1 "GROSIK"
ul. Elektryczna 9

 

Sklep nr 3 "Mini Lux"
ul. Spadzista 9

 

Sklep nr 6 GAMA-SPOŁEM
Aleja Wolności 12D

 

Sklep nr 11 "Znajomy Sklep"
ul. Kamienna Droga 35

 

Sklep nr 28 "Magoria"
ul. Gustawa Morcinka 8

 

Sklep nr 33 "Lux"
ul. Obrońców Pokoju 22

 

Sklep nr 34 "Lux"
ul. Galileusza 20

 

Sklep nr 35 "Lux"
ul. Niedziałkowskiego 2

 

Centrum Handlowe "Stawna"
ul. Stawna 2-4ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.