Rzeka darów dla Schroniska

24 Oct 2018 Share

Październik to Miesiąc Dobroci dla Zwierząt, a 25 października obchodzony jest Dzień Kundelka i Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. Z tej okazji Odra Opole organizuje specjalną zbiórkę na rzecz opolskiego Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Na meczach z Wartą (24 października) i Podbeskidziem (27 października) kibice Niebiesko-Czerwonych mogą wspomóc nie tylko piłkarzy dopingiem, ale także przed zimą – potrzebujące zwierzęta!

Potrzebne są szczególnie: karmy wysokiej jakości – zwłaszcza dla szczeniaków, starszych i chorych psów – oraz „sprzęty”, takie jak smycze, kagańce i kojce, jak również żwirek dla kotów.

 

Dary dla Schroniska zbierane będą (od zewnątrz – przed wejściem na teren stadionu) w kasie nr 3 – „VIP/Media/Foto” od strony ulicy Oleskiej (najbardziej skrajnej od strony skrzyżowania, a nie budynku klubowego).

 

Pomyśl o nowym członku rodziny!

 

Jeszcze cenniejszą pomocą niż udział w zbiórce byłoby przemyślenie decyzji, które mogłaby zmienić życie jednego ze zwierzątek. Ci kibice, którzy mieliby szansę zapewnić ciepły kąt któremuś z podopiecznych opolskiego Schroniska (psu lub kotu), proszeni są o kontakt bezpośrednio z placówką – dane kontaktowe można znaleźć TUTAJ.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.