Rozpoczęcie roku szkolnego z Chojniczanką w Galerii Brama Pomorza!

29 Aug 2017 Share

W najbliższą środę, Chojniczanka zaprasza wszystkich swoich sympatyków – a w szczególności najmłodszych fanów – na rozpoczęcie roku szkolnego z Chojniczanką w Galerii Handlowej „Brama Pomorza”.

Od godziny 16:30  zawodnicy będą czekać w centrum handlowym położonym przy obwodnicy Chojnic tuż przy zjeździe Lipienice. W programie przewidziany jest szereg atrakcji. Tego dnia będzie możliwość zadania pytania zawodnikom, zrobienia z nimi zdjęcia czy też zebrania autografów. Jacy zawodnicy pojawią się w Bramie Pomorza niech pozostanie niespodzianką!

 

Oprócz tego, na ten jeden dzień do głównego holu galerii pomiędzy strefą gastronomiczną, a strefą zakupów, przeniesiony zostanie sektor dziecięcy z całymi jego atrakcjami. Będzie się można także zaopatrzyć w szkolne gadżety sygnowane herbem klubu z Chojnic. Organizatorzy rzewidują także przeprowadzenie specjalnego quizu o klubie i tym razem to gracze Chojniczanki będą zadawać pytania kibicom.

 

W środę 30 sierpnia od godziny 16:30 w Galerii Brama Pomorza nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.