Reypol dołączył do grona sponsorów Wisły Puławy

15 Mar 2017 Share

Do grona sponsorów Wisły Puławy dołączyła firma Reypol, która na rynku zarówno lokalnym jak i ogólnopolskich działa już od blisko 25 lat.

– Dla nas wsparcie klubu Wisła Puławy jest wyrazem lokalnego patriotyzmu. Propozycja wyszła od klubu i postanowiliśmy ją przyjąć ponieważ rozgrywki piłkarskie na poziomie centralnym są świetną okazją do promocji naszej marki. Poza tym jak już wspomniałem na wstępie zależy nam na angażowaniu się w to co pochodzi z naszego regionu, czyli w pewnym sensie jest nasze – wyjaśnia Jarosław Rejmak, prezes firmy Reypol.

 

Firma Reypol z siedzibą w Janowcu jest producentem szerokiego asortymentu przetworów owocowo-warzywnych, przypraw i koncentratów. W swojej ofercie posiada bogatą gamę produktów przeznaczonych dla zakładów gastronomicznych i piekarni, stanowiących półprodukty w dalszym procesie produkcyjnym.

 

 

Do produkcji wykorzystywane są surowce z terenów ekologicznie czystych objętych Kazimierskim Parkiem Krajobrazowym. W wyniku prowadzonych inwestycji, postępu technicznego i technologicznego nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Dostosowując się do nowych potrzeb rynku firma rozszerzyła swoją działalność o kolejne segmenty świadczonych usług.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.