PRG Linter SA nowym sponsorem Górnika Łęczna

3 Aug 2017 Share

PRG Linter SA będzie sponsorem Górnika Łęczna w nadchodzącym sezonie. W ramach podpisanej umowy materiały promujące nowego sponsora będą eksponowane w mediach klubowych oraz na stadionie GKS Górnik Łęczna podczas meczów Nice 1 Ligi. Umowa będzie obowiązywać przez cały sezon 2017/2018.

Dziękujemy firmie PRG Linter SA za zaufanie. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby obie strony skorzystały na współpracy powiedział Sebastian Buczak, członek zarządu Górnika Łęczna SA.

 

Cieszę się, że mogliśmy dołączyć do grona sponsorów Górnika Łęczna. Wizja rozwoju klubu przedstawiona przez zarząd jest dla nas bardzo przekonująca. Chcemy w tym procesie aktywnie uczestniczyć i razem podążać obraną przez klub drogą dodał Artur Wasil, prezes zarządu PRG Linter SA.

 

To dobra wiadomość dla Górnika Łęczna, że wizja rozwoju klubu spotyka się z pozytywną reakcją firm działających na Lubelszczyźnie. Pracujemy nad tym, żeby kolejni sponsorzy pojawiali się na naszym stadionie zakończył Veljko Nikitović, prezes zarządu Górnika Łęczna SA.

 

PRG Linter SA jest w czołówce firm zajmujących się świadczeniem kompleksowych usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych. Z powodzeniem świadczone usługi sprawiają, że spółka jest ceniona na rynku i może cieszyć się „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ". Firma zatrudnia około 400 specjalistów, dzięki którym możliwa jest realizacja skomplikowanych zamówień oraz nieustanny rozwój spółki. Dziękujemy firmie PRG Linter SA za zaufanie. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby obie strony skorzystały na współpracy  powiedział Sebastian Buczak, członek zarządu Górnika Łęczna SA.

 

Cieszę się, że mogliśmy dołączyć do grona sponsorów Górnika Łęczna. Wizja rozwoju klubu przedstawiona przez zarząd jest dla nas bardzo przekonująca. Chcemy w tym procesie aktywnie uczestniczyć i razem podążać obraną przez klub drogą dodał Artur Wasil, prezes zarządu PRG Linter SA.

 

To dobra wiadomość dla Górnika Łęczna, że wizja rozwoju klubu spotyka się z pozytywną reakcją firm działających na Lubelszczyźnie. Pracujemy nad tym, żeby kolejni sponsorzy pojawiali się na naszym stadionie  zakończył Veljko Nikitović, prezes zarządu Górnika Łęczna SA.

 

PRG Linter SA jest w czołówce firm zajmujących się świadczeniem kompleksowych usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych. Z powodzeniem świadczone usługi sprawiają, że spółka jest ceniona na rynku i może cieszyć się „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ". Firma zatrudnia około 400 specjalistów, dzięki którym możliwa jest realizacja skomplikowanych zamówień oraz nieustanny rozwój spółki.Dziękujemy firmie PRG Linter SA za zaufanie. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby obie strony skorzystały na współpracy  powiedział Sebastian Buczak, członek zarządu Górnika Łęczna SA.

 

 Cieszę się, że mogliśmy dołączyć do grona sponsorów Górnika Łęczna. Wizja rozwoju klubu przedstawiona przez zarząd jest dla nas bardzo przekonująca. Chcemy w tym procesie aktywnie uczestniczyć i razem podążać obraną przez klub drogą   dodał Artur Wasil, prezes zarządu PRG Linter SA.

 

- To dobra wiadomość dla Górnika Łęczna, że wizja rozwoju klubu spotyka się z pozytywną reakcją firm działających na Lubelszczyźnie. Pracujemy nad tym, żeby kolejni sponsorzy pojawiali się na naszym stadionie - zakończył Veljko Nikitović, prezes zarządu Górnika Łęczna SA.

 

PRG Linter SA jest w czołówce firm zajmujących się świadczeniem kompleksowych usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych. Z powodzeniem świadczone usługi sprawiają, że spółka jest ceniona na rynku i może cieszyć się „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ". Firma zatrudnia około 400 specjalistów, dzięki którym możliwa jest realizacja skomplikowanych zamówień oraz nieustanny rozwój spółki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.