Prezes Polskiej Grupy Energetycznej w Mielcu: jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Klubem

22 Jun 2017 Share

Henryk Baranowski prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej, wiceprezes tej spółki Marek Pastuszko odwiedzili w środę Klub FKS Stal Mielec. Towarzyszył im entuzjasta współpracy PGE i Stali europoseł Tomasz Poręba.

Henryk Baranowski prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej, wiceprezes tej spółki Marek Pastuszko odwiedzili w środę Klub FKS Stal Mielec. Towarzyszył im entuzjasta współpracy PGE i Stali europoseł Tomasz Poręba.

Wizyta miała na celu podsumowanie dotychczasowego partnerstwa pomiędzy energetyczną spółką i mieleckimi piłkarzami, która rozpoczęła się latem ubiegłego roku.  Europoseł Tomasz Poręba podkreślał wagę tego współdziałania.  – Nie jest żadną tajemnicą, że w bardzo trudnym okresie dla Stali udało się Pana Prezesa przekonać do zaangażowania w ten Klub. Bez tego zaangażowania Klub miałby o wiele trudniej w lidze i na rynku sportowym w naszym kraju. Dziękuję za to, że Pan nam zaufał, dał nam szansę jako Mielcowi i całemu klubowi FKS Stal Mielec – tymi słowami Poręba zwrócił się do prezesa Henryka Baranowskiego.

 

– Dziękuję za to, że Polska Grupa Energetyczna, największa grupa energetyczna w naszym kraju, jedna z liczących się w tej części Europy, zdecydowała się wspierać Polskę Wschodnią i Podkarpacie. Zdecydowała się wesprzeć Klub, w którym grają nie tylko profesjonalni piłkarze, ale również uprawiają sport setki młodych ludzi, którzy poprzez sport uczą się zachowań przydatnych później w życiu. Pana firma ma w tym wielki udział – podkreślał Poręba.

 

">


– Liczymy wszyscy, że ta harmonijnie układająca się współpraca, bardzo efektywna dla obu stron, będzie nadal kontynuowana. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań by Polska Grupa Energetyczna ze współpracy ze Stalą Mielec miała jak najwięcej korzyści: w wymiarze medialnym, reklamowym i zwyczajnej ludzkiej sympatii dla Was za to co robicie dla Podkarpacia, dla Mielca, dla młodych ludzi w naszym regionie i mieście – komentował mielecki europoseł.


– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Klubem. Wyniki, które zostały nam przedstawione napawają optymizmem na przyszłość. To co tutaj zobaczyliśmy jest dla nas bardzo cenne, jesteśmy pod głębokim wrażeniem Klubu, organizacji, pracy z dziećmi i młodzieżą, która jest dla nas szczególnie istotna – odpowiadał prezes zarządu PGE Henryk Baranowski.


Prezes FKS Stal Mielec Jacek Orłowski wręczył Henrykowi Baranowskiego symboliczne wyróżnienie „Sponsor Roku” przyznane przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w ramach plebiscytu „Podkarpacka Nike 2016”.


Goście z PGE wraz z europosłem Tomaszem Porębą i trenerem pierwszoligowej Stali Zbigniewem Smółką wzięli też udział w finale Ligi Mistrzów Przedszkolaków, który został rozegrany na Stadionie Miejskim. W turnieju uczestniczyło dziesięć przedszkoli z Mielca i okolicy, zwyciężyli mali piłkarze z Przedszkola Miejskiego numer 8.


">


–  Jestem pod głębokim wrażeniem atmosfery, organizacji, zaangażowania dzieci, rodziców i wszystkich którzy pomogli w organizacji tej imprezy. Mam nadzieję, że dała dużo radości wszystkim, którzy się tu zgromadzili. Najważniejsze dla nas by dzieci były szczęśliwe, miały kontakt ze sportem, w sporcie odnajdywały radość. Być może któryś z dzisiaj tutaj grających zawodników zastąpi Roberta Lewandowskiego, będzie grał w polskiej reprezentacji narodowej, Polska Grupa Energetyczna będzie zawsze takie imprezy wspierała – komentował prezes Henryk Baranowski, który małym piłkarzom również wręczał puchary i medale.


Działacze mieleckiej Stali mają nadzieję na dalszą współpracę sponsorską z PGE. Rozmowy na ten temat trwają.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.