Powstaje oprawa na Sektor Rodzinny Miedzi!

24 Jan 2018 Share

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Legnicy oraz podopieczni Ośrodka Kibice razem Miedź Legnica nie nudzą się podczas zimowego wypoczynku. Dzieci zaangażowały się w malowanie oprawy meczowej oraz produkcję dodatków, które zostaną zaprezentowane podczas jednego z wiosennych meczów Miedzi na legnickim stadionie.

Sektor Rodzinny legnickiej Miedzi znany jest z opraw jakie prezentuje podczas domowych spotkań ligowych naszego zespołu. Na wiosnę nie będzie inaczej. – Sektor już pracuje nad oprawami, które zaprezentujemy na wiosnę. Na pewno będziemy mieli kilka nowych pomysłów, które na pewno zadziwią legnickich kibiców – zapowiada Krzysztof Piotrowski.

 

Jedną z opraw przygotowują podczas ferii zimowych uczniowie legnickiej SP 1 oraz dzieci z ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica. Akcja malowania oprawy meczowej jest jednym z elementów współpracy pomiędzy ośrodkiem a szkołą, która powstała podczas ferii zimowych. – W przygotowaniu oprawy bierze udział ponad 100 dzieci, zarówno uczniów szkoły jak i naszych podopiecznych. Poza malowanie głównej części oprawy, dzieci wyklejają także klubowe loga oraz przygotowują flagi w barwach Miedzi – wyjaśnia Piotrowski.

 

Oprawa zostanie pokazana podczas jednego z wiosennych meczów domowych Miedzi Legnica. Zaprezentują ją sami jej twórcy wraz z rodzicami i opiekunami. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.