Ponad 100 chętnych do SMS Miedź Legnica!

10 May 2017 Share

Przez dwa dni trenerzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica sprawdzali zawodników z roczników 2004, 2005, 2006, 2007, którzy starali się o przyjęcie do klas szkoły podstawowej SMS Miedź Legnica. W testach wzięło udział ponad 100 młodych zawodników i zawodniczek.

Przez dwa dni trenerzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica sprawdzali zawodników z roczników 2004, 2005, 2006, 2007, którzy starali się o przyjęcie do klas szkoły podstawowej SMS Miedź Legnica. W testach wzięło udział ponad 100 młodych zawodników i zawodniczek.

Testy do szkoły podstawowej SMS Miedź Legnica podzielono na dwa dni. W pierwszym testowani byli zawodnicy z rocznika 2004. Dzień później trenerzy Akademii Miedzi przyglądali się dzieciom z młodszych roczników. – Podczas testów zaplanowaliśmy pięć stacji. Najpierw zawodnicy i zawodniczki mieli do pokonania rast test, następnie przechodzili do pojedynków 1x1, 2x1, gry 4x2 oraz 6x6. Wszystkie wnioski jakie wyciągniemy z testów posłużą nam do wykonania dokumentacji, która pomoże nam podjąć decyzję o przyjęciu poszczególnych ochotników do naszej akademii – mówił trener Sebastian Przybyłko odpowiedzialny za przebieg testów do szkoły podstawowej SMS Miedź.

 

Młodzi zawodnicy i zawodniczki nie ukrywali, że wybrali ofertę Miedzi Legnica, ponieważ wierzą, że dzięki nauce i grze w Legnicy będą mieli większe szanse na spełnienie swoich piłkarskich marzeń – Przyjechaliśmy z okolic Wałbrzycha. Wybraliśmy Miedź, ponieważ chcemy w przyszłości grać w piłkę nożną. Wiemy, że w Legnicy będziemy mogli się rozwijać – mówili.

 

Oferta Miedzi Legnica przyciągnęła także znanych sportowców. Wśród ochotników do gry i nauki w SMS Miedź znalazł się syn Tyberiusza Kowalczyka, legnickiego zawodnika MMA, który już niedługo zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim podczas gali MMA. Jak mówi popularny „Tyberian” oferta SMS Miedź jest jego zdaniem najlepsza dla rozwoju jego syna. – Sam kiedyś grałem w Miedzi Legnica i wiem, że SMS Miedź jest bardzo dobrym wyborem. Mój syn wykazuje zdolności zarówno w piłce nożnej jak i innych sportach. Mam nadzieję, że na testach wypadnie znakomicie i dostanie się do szkoły Miedzi Legnica. Uważam, że będzie to dla niego dobra droga. Znam wielu trenerów, którzy szkolą dzieci w Akademii Miedzi i uważam, że dzięki nim mój syn bardzo dużo zyska – mówił Tyberiusz Kowalczyk.

 

Testy do szkoły podstawowej SMS Miedź wypadły znakomicie. Przetestowano ponad 100 zawodników i zawodniczek, a to dopiero początek. Wielkimi krokami zbliżają się kolejne testy do SMS Miedź. Już w czerwcu Miedź Legnica będzie przyglądać się zawodnikom, którzy będą aspirować do klas licealnych naszej szkoły sportowej. Przewidujemy także dodatkowy termin dla uczniów szkół podstawowych, którzy chcą spróbować swoich sił podczas dodatkowych testów.

 

NABORY DO SMS MIEDŹ LEGNICA:

5 CZERWCA – roczniki 1999, 2000, 2001, 2002, 2003.

6 CZERWCA – roczniki 2004, 2005, 2006, 2007 – nowa szkoła podstawowa.

 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.