Pokaż jak wspierasz Miedź i wygraj bilety na mecze!

18 Aug 2017 Share

Mecze Miedzi w Legnicy to prawdziwe piłkarskie święto. O odpowiednie wsparcie dla naszej drużyny i atmosferę na trybunach musimy jednak dbać wszyscy razem! Wystarczy koszulka czy klubowy gadżet, by okazać swoje przywiązanie do Miedzi i sprawić, że trybuny będą się prezentowały bardziej okazale! Dodatkowo jeśli kupujesz koszulki i gadżety w Strefie Miedzi, możesz liczyć także na darmowe bilety na mecze!

Zachęcamy wszystkich kibiców do jeszcze mocniejszego identyfikowania się z naszą drużyną i przychodzenia na mecze w koszulkach – nie tylko w tych oficjalnych, meczowych strojach, ale również okazjonalnych t-shirtach, których szeroki wybór znajdziecie w Strefie Miedzi. Robiąc zakupy w naszym sklepie w Galerii Piastów każdy z kibiców ma szanse na darmową wejściówkę na kolejne spotkanie ligowe w Legnicy! Wystarczy przyjść na mecz Miedzi, wygodnie zasiąść na trybunach i dobrze się bawić kibicując Miedzi.

 

Klubowy fotoreporter podczas każdego meczu wykona zdjęcie kibiców ubranych w koszulki Miedzi lub posiadających klubowe gadżety, a następnie kolejnego dnia opublikuje fotografię na oficjalnym profilu Miedzi na Facebooku. Jeśli okaże się, że na zdjęciu jesteś właśnie Ty, to wygrałeś bilet na następny, domowy mecz Miedzi. Jeśli zwycięzcami okażą się karnetowicze, wtedy wygraną wejściówkę można będzie przekazać innej osobie. Darmowe bilety będzie można odebrać osobiście w Strefie Miedzi.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.