Piknik Rodzinny z Akademią Piłkarską Miedzi Legnica

21 Jun 2017 Share

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica oficjalnie zakończyła sezon, który obfitował w sukcesy sportowe i szkoleniowe. Nasze zespoły rozegrały w tym sezonie aż 204 mecze ligowe! Piłkarska Rodzina Miedzi spotkała się podczas Pikniku Rodzinnego na boiskach przy ul. Świerkowej – były gry i zabawy, a także wyróżnienia i podziękowania dla wszystkich młodych zawodników, ich trenerów oraz rodziców.

Piknik był okazją do spotkania nie tylko wszystkich, młodych zawodników, ale także ich trenerów oraz rodziców – w sumie kilkuset osób, co znakomicie obrazuje rozmach projektu. Każda z drużyn Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zaprezentowała się na scenie i każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy upominek! 

 

– Spotykamy się po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni. Chcemy by takie spotkania stały się tradycją w naszej akademii. Mamy dziś się z czego cieszyć. Jesteśmy chyba jedynym klubem, który ma zespół rezerw występujący w III lidze, a  juniorzy starsi i młodsi będą w przyszłym sezonie reprezentować Legnicę w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów  – mówiła Martyna Pajączek, prezes zarządu Miedzi, która osobiście wręczała dyplomy wszystkim zawodnikom.

 

 

Trenerzy przygotowali specjalne konkurencje sprawnościowe i mnóstwo piłkarskich zabaw, w których swoje umiejętności sprawdzali nie tylko młodzi adepci futbolu! To wszystko w rytm muzyki i przy smakołykach serwowanych z grilla. Były konkursy i dmuchany plac zabaw dla najmłodszych, a najwięcej emocji wzbudził występ Pawła Skóry, mistrza świata we Freestyle Football, który z piłką wyczyniał prawdziwe cuda. Zresztą do swojego show zaprosił także kilku młodych zawodników Miedzi, którzy także mogli spróbować sztuczek z piłką.

 

Szczególną owacją na scenie powitana została drużyna juniorów młodszych, która niedawno w meczu barażowym pokonała 5:0 Śląsk Wrocław i w przyszłym sezonie będzie reprezentować Miedź w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Podopieczni trenerów Huberta Łysego i Wojciecha Łobodzińskiego zaprezentowali także na scenie nietypowy okrzyk bojowy. Z kolei kobieca drużyna Miedzi musiała odpowiedzieć na wokalne wyzwanie trenera Rafała Sarnickiego i zaśpiewać popularny przebój „Przez twe oczy, te oczy zielone, oszalałem”. Najprawdopodobniej chodziło o oczy… Lwa Miedziaka, a dziewczyny pokazały, że równie dobrze jak na boisku, radzą sobie na estradzie.

 

 

Cała kilkusetosobowa rodzina Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica pozowała także do pamiątkowego zdjęcia na tle odnowionej elewacji budynku klubowego. Na koniec pikniku nasi najmłodsi piłkarze wcielili się w rolę kibiców i dopingowali… własnych rodziców, którzy zmierzyli się w meczu pokazowym z drużyną Klubu Biznesu Miedzi. Wygrali klubowicze 13:2.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.