Piknik Rodzinny z Akademią Piłkarską Miedzi!

15 Jun 2017 Share

Gry i zabawy nie tylko z piłką, zdobywanie sprawności młodego piłkarza, wyróżnienia dla wszystkich zawodników i mecz pokazowy! Zapraszamy wszystkich legniczan na Piknik Rodzinny, który będzie jednocześnie zakończeniem sezonu Akademii Piłkarskiej Miedzi. Start we wtorek 20 czerwca o godz. 16.00 na kompleksie boisk treningowych Akademii Piłkarskiej Miedzi przy ul. Świerkowej.

Piknik to okazja do spotkania nie tylko wszystkich, młodych zawodników, ale także ich rodziców. Każda z drużyn zaprezentuje się na scenie i każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy upominek!

 

Trenerzy pracujący w Akademii Piłkarskiej Miedzi przygotowali specjalne konkurencje sprawnościowe i mnóstwo piłkarskich zabaw, w których swoje umiejętności będą mogły sprawdzić wszystkie dzieci! To wszystko w rytm muzyki i przy smakołykach serwowanych z grilla. Będzie też konkurs wiedzy o Miedzi i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Lwem Miedziakiem – klubową maskotką, a na najmłodszych czeka zabawa na dmuchanym placu zabaw i turniej stołowych piłkarzyków.

 

Na koniec zapraszamy na mecz pokazowy, w którym zmierzą się ze sobą drużyny złożone z członków Klubu Biznesu Miedzi oraz z rodziców dzieci z naszej Akademii.

 

Piknik to spotkanie całej, wielkiej rodziny Akademii Piłkarskiej Miedzi, która w ciągu sezonu ciężko pracowała i godnie reprezentowała klub w rozgrywkach dziecięcych i młodzieżowych. Jeśli chcesz, także możesz do niej dołączyć. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.