Pierwszy mecz drużyny dziewcząt Chojniczanki

21 Jun 2017 Share

Niedawno informowaliśmy o powstaniu drużyny dziewczynek MKS Chojniczanka. Teraz przyszedł czas na pierwszy mecz sparingowy.

Dla klubu to także historyczna chwila, gdyż jeszcze nigdy wcześniej nie było tutaj takiej drużyny.

 

Dziewczyny otrzymały czerwone koszulki adidas Chojniczanki z imionami na „plecach”. Doczekały się również legitymacji członkowskich i są już pełnoprawnymi zawodniczkami MKS Chojniczanka 1930 Chojnice. Wynik tego niebywałego meczu z Olimpico Malbork to milion uśmiechów do miliona radości.

 

Co prawda w pierwszych minutach meczu nasze dziewczyny wydawały się być odrobinę zdezorientowane, ale waga tego niebywałego wydarzenia i napięcie przedmeczowe w zupełności usprawiedliwiają to chwilowe zagubienie. Po krótkich, aczkolwiek zdecydowanych wskazówkach trenera, gdzie tak naprawdę znajduje się bramka przeciwniczek, Małe Tury ruszyły z impetem w tamtym właśnie kierunku starając się umieścić futbolówkę w bramce przeciwnika. Na koniec odbył się konkurs rzutów karnych, pełnych emocji i niebywałych strzałów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.