Pierwsze śniadanie biznesowe Chrobrego Głogów

24 Oct 2017 Share

W Sali Rajców głogowskiego ratusza odbyło się pierwsze śniadanie biznesowe Chrobrego Głogów, które jednocześnie zainaugurowało Klub Biznesu Chrobrego. W śniadaniu uczestniczyło ok. 30 zaproszonych gości - przedstawicieli sponsorów, partnerów i przyjaciół klubu, których Chrobry zamierza m.in. poprzez tego typu cykliczne spotkania jeszcze bardziej zintegrować wokół siebie.

W Sali Rajców głogowskiego ratusza odbyło się pierwsze śniadanie biznesowe Chrobrego Głogów, które jednocześnie zainaugurowało Klub Biznesu Chrobrego. W śniadaniu uczestniczyło ok. 30 zaproszonych gości - przedstawicieli sponsorów, partnerów i przyjaciół klubu, których Chrobry zamierza m.in. poprzez tego typu cykliczne spotkania jeszcze bardziej zintegrować wokół siebie.

Klub Biznesu Chrobrego Głogów powstał z myślą o systematycznych spotkaniach przy różnych okazjach. Chcemy, aby stał się platformą kontaktową lokalnego głogowskiego biznesu poprzez którą będzie można nawiązać relacje z przedsiębiorcami skupionymi przy innych 1-ligowych klubach piłkarskich w całej Polsce. Ze spotkań koordynatorów klubów biznesu Nice 1 Ligi wynika, że jest bardzo duże zainteresowanie taką formą współpracy. Kluby z reguły są gwarantem rzetelności firm, z którymi na co dzień współpracują wpływając wzajemnie na wzmacnianie swoich marek.

 

Naszym celem jest również, a może i przede wszystkim integracja przedsiębiorców w samym Głogowie. Chcemy, aby korzystali oni z potencjału marketingowego wynikającego z prowadzonej działalności – sukcesów 1 Zespołu oraz grupy docelowej dla której dedykujemy cały program szkolenia dzieci i młodzież w postaci Akademii Piłki Nożnej. Ostatecznym celem jest budowanie tożsamości lokalnej i społeczności związanej z Klubem. 

 

">

 

- To taki milowy krok. Chcemy zbudować zaufanie w oparciu o te firmy, które już z nami są, a z czasem o kolejne - nakreślał Zbigniew Prejs, dyrektor klubu. 

 

W piątkowym śniadaniu w Sali Rajców głogowskiego ratusza uczestniczyło ok. 30 osób będących przedstawicielami partnerów Chrobrego na płaszczyźnie finansowej, ale nie tylko. 

 

- To potrzebne dla samego Głogowa. Sama wiem, że były pewne problemy z dotarciem do lokalnych przedsiębiorców. Dzięki Chrobremu mamy do tego okazję - mówiła dyrektor kina Cinema 3D w Głogowie Magdalena Lorek.

 

- Widzimy swoje reklamy, ale nie znamy się. To okazja, by się poznać i porozmawiać, także o współpracy pomiędzy sobą, dodatkowo z korzyścią dla Chrobrego - powiedziała natomiast Joanna Dzwończyk-Sokalska z salonu Zakątek Piękna, który kibice mają okazję poznać biorąc udział w „stadionowych” konkursach. - Przyznam, że podchodziliśmy do tego sceptycznie. Początkowo miała być jedna reklama, ale okazało się, że jest mnóstwo form współpracy. Długo nad tam się zastanawialiśmy, ale po czasie nie żałujemy, bo sami korzystamy.

 

 

O współpracy mówiła także Anita Sobotkiewicz z Float Głogów, będącego jednym z nowych partnerów klubu.

 

- Współpraca z Chrobrym to dla mnie największe przedsięwzięcie, jakie mogłam tu zrealizować, a spotkanie to miła niespodzianka. Widzimy się na stadionie, ale nic o sobie nie wiedzieliśmy. Teraz przynajmniej poznaliśmy swoje firmy.

 

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach zapraszamy do kontaktu. Obecnie Klub Biznesu Chrobrego Głogów koordynują Alicja Męczyńska i Łukasz Jaremkiewicz.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.