Piłkarze Zagłębia w przedszkolu

25 Oct 2017 Share

Zagłębiacy dzisiaj gościli w przedszkolu nr 30 w Sosnowcu. Radość i entuzjazm dzieciaków na widok Michała Kiecy i Igora Krzykowskiego były ogromne.

Zagłębiacy dzisiaj gościli w przedszkolu nr 30 w Sosnowcu. Radość i entuzjazm dzieciaków na widok Michała Kiecy i Igora Krzykowskiego były ogromne.

Najwięcej pociechy z wizyty w przedszkolu miał Michał Kieca, który przed samym wejściem przypomniał sobie, że tutaj ukryte są jego wspomnienia z dzieciństwa. 


Na samym początku młodzi zawodnicy opowiedzieli jak wygląda dzień piłkarza. W zamian przyszłość Zagłębia odwdzięczyła się znaną piosenką: "Jestem sobie przedszkolaczek". 


Każdy miał okazję zadać pytanie, jednak pociechy paliły się do zdań twierdzących: "Ja strzelam dużo bramek" - rzuciło kilka talentów. To powód żeby napastników szukać w przedszkolu przy ul. Anieli Urbanowicz 7! 


Miłe spotkanie zakończyło się krótkim popisem sztuczek zawodników z pierwszego zespołu, a najmłodsi poprosili o więcej! Przed wyjściem "Biedronki", "Motylki" i inne grupy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie i dostali zagłębiowskie upominki w postaci kolorowanek i naklejek. Nie zabrakło również mocnego uścisku od przedszkolanki dla Michała Kiecy, który planował zostać na stołówce jak poczuł zapach obiadku. 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.