Piłkarze na scenie, aktorzy na boisku – „Mistrzowskie zagranie”

27 Mar 2019 Share

W ramach współpracy promocyjnej przed sobotnim (17.45) meczem Odry Opole z GKS-em Katowice, Niebiesko-Czerwoni rozpoczęli działania wraz z Opolskim Teatrem Lalki i Aktora. A wszystko z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, które wypadają w tygodniu meczowym. Będzie nietypowo, bowiem… na scenie Teatru zaprezentują się piłkarze, a na murawie w sobotę pojawią się aktorzy!

Wzajemna dystrybucja ulotek w kasach obu podmiotów, wspólny film promocyjny – to dopiero początek! W ramach akcji „Mistrzowskie zagranie” Odra Opole zaprosiła do współpracy Opolski Teatr Lalki i Aktora. I tak – przy dużej otwartości Teatru – już w środę przed spektaklem bezpłatne wejściówki na sobotni mecz z GKS-em Katowice rozdawać pierwszym 50 Widzom będą… zawodnicy Niebiesko-Czerwonych! Na tych, którzy w środę wybiorą się do Teatru na najnowszy hitowy spektakl „Zorro” (18.00), czeka jeszcze… dodatkowa niespodzianka. 

 

Złap piłeczkę, idź do Teatru „za dychę”!

 

Nie mniej ciekawie będzie w przerwie sobotniego starcia Odry Opole przy Oleskiej. Na murawie zagoszczą bowiem… Aktorzy wraz z całą Delegacją Opolskiego Teatru Lalki i Aktora! Dodatkowo 10 osób, które złapią wyrzucone przez nich „w trybuny” piłeczki, będzie mogło zamienić swoją zdobycz w kasie Teatru na bilet na spektakl „Zorro” za jedyne 10 złotych!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.