Piłkarze Górnika odwiedzili szkołę w Rudzie Śląskiej

31 May 2017 Share

W ramach akcji "Ze szkoły na stadion" zawodnicy Górnika Zabrze Adam Wolniewicz oraz Szymon Żurkowski spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej.

W ramach akcji "Ze szkoły na stadion" zawodnicy Górnika Zabrze Adam Wolniewicz oraz Szymon Żurkowski spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej.

Szkoła zlokalizowana jest w dzielnicy Nowy Bytom, zamieszkanej przez liczną rzeszę fanów Górnika. Nic więc dziwnego, że delegację Górnika przywitały głośne brawa.

 

W rolę moderatora i prowadzącego spotkanie wcielił się klubowy spiker, wprowadził dzieciaki w piłkarski nastrój przedstawiając gości oraz opowiadając o historii Klubu. Następnie uczniowie mogli rozpocząć dyskusję z zawodnikami. Jako, że celem spotkania była promocja piłki nożnej oraz generalnie zdrowego trybu życia, to pierwsza część spotkania koncentrowała się właśnie na pytaniach z tego obszaru.

 

Niestety po 45 minutach dzwonek oznajmił, że spotkanie zbliża się ku końcowi. W dodatku piłkarze również musieli spieszyć się na zajęcia treningowe. Należało więc zakończyć odpytywanie podopiecznych trenera Marcina Brosza, by dać kibicom szansę na zdobycie upragnionego autografu. Górnicy rozdali uczniom zdjęcia zespołu, a także upominki przygotowane przez zabrzański ośrodek Kibice Razem, który wraz z Klubem aktywnie promuje Górnika w śląskich miastach. Warto zaznaczyć, że to kolejna w ostatnim czasie wizyta w Rudzie Śląskiej.

 

">

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.