Piłkarska hala przy SMS Chrobry

11 Oct 2018 Share

W Głogowie przybywa piłkarskich obiektów. Przy siedzibie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów powstaje pneumatyczna hala piłkarska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą spełniającą najwyższe standardy.

Hala powstaje z myślą o możliwości przeprowadzania treningów w trudnych warunkach atmosferycznych, na przykład w okresie zimowym. Przy szkole widać już dużą konstrukcję o łącznych wymiarach 20x40 metrów. Jej otwarcie planuje się na listopad tego roku.
 
Właścicielem nowopowstającego obiektu jest Akademia Sportu związana ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Chrobry. Powstaje głównie na użytek uczniów i zawodników SMS Chrobry, a także młodych piłkarzy APN Chrobry. Będzie też spełniał cele komercyjne. 
 
SMS Chrobry - projekt łączący szkołę podstawową i licealną z klubem - udowadnia, że jego celem jest ciągły rozwój. Od strony sportowej dokumentują to między innymi dwa awanse do Centralnej Ligi Juniorów w kategoriach U-19 i U-17, a od strony infrastrukturalnej właśnie ta hala, poprzez którą chce się dorównać standardom obowiązującym w nowoczesnym futbolu. 


ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.