PGE FKS Stal Mielec promuje Podkarpackie

4 Apr 2019 Share

Podczas meczów piłkarskiej Fortuna 1 Ligi z udziałem PGE FKS Stali Mielec promowane będzie województwo podkarpackie. Takie działanie mieleckiemu klubowi zlecił Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Zarząd Województwa Podkarpackiego uchwałą wybrał rozgrywki sportowe, w grach zespołowych, w których będzie promował region. Wśród tych dyscyplin znalazła się piłka nożna na poziomie pierwszej ligi. Swoją ofertę na działania promocyjne złożył klub FKS Stal Mielec i spełnił oczekiwania Urzędu Marszałkowskiego.

 

Znak graficzny województwa podkarpackiego znalazł się na strojach meczowych pierwszoligowej drużyny PGE FKS Stal Mielec, eksponowany jest także na Stadionie Miejskim w Mielcu, skąd regularnie prowadzone są transmisje telewizyjne przez stację Polsat Sport.– Promocja przez sport jest jedną z najlepszych i najbardziej efektywnych. Potwierdzają to także liczne badania marketingowe. Na Podkarpaciu mamy kilka tzw. eksportowych zespołów. Ich mecze pokazuje telewizja, spotkania te gromadzą sporą liczbę widzów na trybunach, te imprezy organizowane są bardzo profesjonalnie, w ich trakcie panuje znakomita atmosfera, a to przedkłada się również na pozytywny wizerunek województwa. Dlatego działania promocyjne kierujemy na stadiony i do hal sportowych. Tak jest właśnie w Mielcu, gdzie będziemy promować województwo zarówno na meczach piłki nożnej jak i piłki ręcznej. Piłkarze Stali Mielec walczą o awans do ekstraklasy, czego im gorąco życzymy. Każda wygrana przybliży ich do celu, a tym samym do jeszcze lepszej promocji województwa podkarpackiego – mówi marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.