Oficjalna klubowa maskotka zaprezentowana

11 Mar 2019 Share

Podczas meczu z GKS-em Tychy w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Liga odbyła się prezentacja oficjalnej klubowej maskotki RKS Garbarnia Kraków.

Podczas meczu z GKS-em Tychy w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Liga odbyła się prezentacja oficjalnej klubowej maskotki RKS Garbarnia Kraków.

Maskotka Garbarni to postać Lwa, który od wielu lat kojarzony jest z „Brązowymi”. Prezentacja poprzedzona była wyświetleniem na telebimie dwuminutowego filmiku przedstawiającego „Młodego Lwa”, który przybył do siedziby klubu. Podczas spotkania z tyskim GKS-em rozdawał on specjalnie przygotowane na tę okoliczność plakaty zapraszające na kolejne ligowe pojedynki, a także towarzyszył kibicom oraz zawodnikom.

 

Zbiórka funduszy na realizację projektu rozpoczęła się na meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi 3 listopada, kiedy to „Brązowi” mierzyli się z Puszczą Niepołomice i prowadzona była przy okazji kolejnych domowych spotkań, a także w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23. Dzięki wspólnej mobilizacji  kibiców, zawodników, rodziców, działaczy udało się zebrać 1024,17 zł. 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.