Oddaj krew, idź na mecz!

8 Nov 2017 Share

W niedzielę spotkajmy się w Gemini Park na dorocznej akcji krwiodawstwa Oddaj krew, idź na mecz!

W niedzielę 12 listopada w Centrum Handlowym Gemini Park prowadzona będzie ósma edycja akcji Oddaj krew, idź na mecz, w której kibice oddają krew, a w zamian otrzymują bilety na mecz Podbeskidzia oraz klubowe upominki.

 

Pierwsze 50 osób, które oddadzą krew, otrzyma piłkę z podpisami zawodników Podbeskidzia!

 

Akcja krwiodawstwa to także znakomita okazja, żeby spotkać się z zawodnikami Górali, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić wspólne zdjęcie, co godzinę obecni będą inni zawodnicy Podbeskidzia.

 

Do dyspozycji fanów Podbeskidzia będą także gwiazdy imprezy: prowadzący Bożydar Iwanow, reporter Polsatu Sport,  oraz Staszek Karpiel-Bułecka z zespołu Future Folk, znany także z programu TVN - Azja Express.

 

Czekamy na Was w godzinach 11:00 – 16:00 w Gemini Park. Rejestracja krwiodawców prowadzona będzie przy sklepie TS Podbeskidzie, natomiast stanowiska do oddawania krwi zlokalizowane będą w autokarach zaparkowanych przed centrum, w pobliżu Eko Parku W Dechę.

 

Partnerami akcji są: PMiW ŁUKOSZ, Gemini Park Bielsko-Biała, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.