Oddaj krew i przyjdź na mecz Miedzi

11 May 2017 Share

Miedź Legnica w każdej rundzie stara się namawiać kibiców i wszystkich legniczan do honorowego oddawania krwi. Tym razem akcja potrwa aż dwa tygodnie!

Każdy kto odda krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Legnicy, otrzyma zaświadczenie, które w Strefie Miedzi wymieni na bezpłatny bilet na mecz Miedzi! Każdy krwiodawca sam wybierze mecz, na który chce otrzymać wejściówkę!

 

Kibice Miedzi udowodnili już wiele razy, że są ludźmi wielkiego serca i zawsze chętnie biorą udział w zbiórkach krwi. Tym razem wspólna akcja Miedzi i legnickiego oddziału RCKiK potrwa od 8 maja do 19 maja. Każdy kto w tym czasie odda krew w RCKiK w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5, otrzyma specjalne zaświadczenie, które w Strefie Miedzi może wymienić na bezpłatny bilet na dowolnie wybrany mecz (Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec, GKS Tychy)!

 

Aby odebrać darmowy bilet wystarczy przyjść do Strefy Miedzi w Galerii Piastów z zaświadczeniem z RCKiK. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

 

Do wyboru dla krwiodawców są trzy najbliższe spotkania Miedzi: z Zagłębiem Sosnowiec (12 maja, godz. 19:00), Stalą Mielec (17 maja, środa, godz. 19:00), GKS Tychy (20 maja, godz. 19.00).

RCKiK w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5 przyjmuje krwiodawców w następujących godzinach: poniedziałek 7.00-16.00, wtorek 7.00-12.30, środa 7.00-17.00, czwartek i piątek 7.00-11.30.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.