Nowe otwarcie Klubu Biznesu w Grudziądzu

15 Jan 2020 Share

W restauracji Biała Karczma odbyło się spotkanie noworoczne z okazji „Nowego Otwarcia” Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz z udziałem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

- Bardzo się cieszę z utworzenia tej grupy. Wsparcie z zewnątrz jest niezwykle potrzebne Olimpii Grudziądz. Szczególnie w obecnej sytuacji, kiedy w samorządzie mamy nieco ograniczone środki – podkreślił prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski.

 

Podczas spotkania podsumowano rundę jesienną w wykonaniu piłkarzy Olimpii Grudziądz. Wręczono podziękowania na ręce kapitana zespołu, Damiana Ciechanowskiego oraz najlepszego strzelca rozgrywek, Omrana Haydarego. Sobotni wieczór był także doskonałą okazją do zaprezentowania nowego zawodnika „Biało-zielonych”, Jose Embalo.

 

Po części związanej z podsumowaniem rozgrywek przyszedł czas na przedstawienie założeń i planu działań reaktywowanego Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz SA.- Będziemy spotykali się z przedsiębiorcami i poznawali ich oczekiwania i problemy. Naszym zadaniem jest wiązać ze sobą interesy, które będą niosły wymierne korzyści finansowe dla klubu – dodał Remigiusz Grzybowski, jeden z koordynatorów Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz SA.- Musimy dbać o sytuację finansową spółki. Jej odpowiedni poziom może być zapewniony dzięki grupie biznesowej, która swoimi dobrami będzie chciała się podzielić i wesprzeć klub w jego działalności – mówił Tomasz Asensky, prezes Olimpii Grudziądz.Jednym z założeń reaktywowanego Klubu Biznesu jest pozyskanie sponsora strategicznego.- Olimpia ma świetny wynik sportowy. Klubowi potrzebny jest obecnie sponsor strategiczny, który znacząco naprawiłby sytuację finansową spółki – zakończył włodarz miasta. 

 

Kolejnym punktem spotkania były licytacje sportowych gadżetów, a wśród nich koszulki Omran Haydary i Jose Embalo, które zostały wylicytowane za 4 tys. zł.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.