Nowe firmy, szybkie samochody, skuteczna komunikacja

30 Oct 2017 Share

Ponad 100. przedsiębiorców w miniony czwartek zdecydowało się wziąć udział w spotkaniu biznesowym Miedzi Legnica. Klubowicze oraz zaproszeni goście mogli skorzystać z wykładu Kamili Karczewskiej, posmakować jazdy próbnej pojazdami marki KIA i Volvo, a przede wszystkim porozmawiać o biznesach.

Najczęstsze pytania padały w kierunku firmy Huras, nowego partnera, który zdecydował się dołączyć do projektu w pakiecie srebrnym i… od razu wykazał się ogromną otwartością na klubowiczów. – Rozwijamy się, stawiamy nowy obiekt w Legnickim Polu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, które chcą nam pomóc – przekonywał Marek Zalewski, który w imieniu właściciela Martina Hurasa reprezentował spółkę., zajmującą się budową i konstrukcją maszyn specjalnych eksportowanych w szczególności na rynek niemiecki. – Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony liczbą gości, jak również atmosferą spotkania. Cieszę się, że będziemy członkami klubu biznesu, bo obserwujemy ten projekt od jakiegoś czasu i widzimy w jakim tempie się rozwija – dodał Zalewski.

 

Nowym partnerem Klubu Biznesu została również Monika Ratkowska ze swoją agencją eventową Sibled. Jej firma obecna będzie podczas spotkań klubu biznesu, jak również meczów pierwszego zespołu. Po dłuższej przerwie do programu spotkań powróciły wykłady, pierwszy z nich wygłosiła Kamila Karczewska, która udzieliła klubowiczom kilku wskazówek dotyczących skutecznej komunikacji w relacjach biznesowych. Bogatą ofertę oraz wysokiej klasy personel medyczny zaprezentowało Centrum Medyczne w Legnicy – srebrny partner Klubu Biznesu, a o poziom adrenaliny zadbali z kolei dealerzy samochodowi – KIA i Volvo , fundując gościom jazdy testowe.

 

Na kolejne spotkanie biznesowe zapraszamy już 16 listopada, na godz. 12:00, tradycyjnie do Hotelu Sękowski. Z merytorycznym wykładem nt. budowania marki za pośrednictwem social mediów przyjedzie Marzena Ewa Zdolska, szefowa Klubu Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej, a także licencjonowany międzynarodowym certyfikatem coach. Serdecznie zapraszamy!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.