Niedziela w F1L: Sensacyjna przegrana Wisły i utrzymanie Odry Opole

28 May 2023 Share

Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec  1:2 (1:0)
Bramki: Boris Moltenis 3' - Marek Fabry 55', Konrad Wrzesiński 79'

Spotkanie w Krakowie rozpoczęło się od bramki już w 3. minucie meczu po trafieniu Borisa Moltenisa. W pierwszej połowie dominowali gospodarze, jednak mimo prób nie zwiększyli swojego prowadzenia. Po przerwie w 55. minucie padł gol na remis. Wisła przez większość czasu starała się odpowiedzieć i wyjść na prowadzenie, jednak nieskutecznie. W 79. minucie meczu doszło do zwrotu akcji, po trafieniu przez Konrada Wrzesińskiego goście wysunęli się na prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0)
Bramki: Borja Galan 32' - Kamil Mazek 85'

 

Pierwsze minuty meczu należały do gospodarzy. Chojniczanka nie miała możliwości swobodnego rozgrywania piłki. W 34. minucie dośrodkowanie Spychały wykorzystał Borja Galan, kierując piłkę do siatki i ustalając wynik pierwszej połowy. Drugie 45. minut meczu zdecydowanie należało do Chojniczanki, która napierała na gospodarzy. W 85. minucie Kamil Mazek wykorzystał zamieszanie w polu karnym i trafił bramkę na 1:1. Dzięki takiemu wynikowi opolanie utrzymali się na zapleczu Ekstraklasy.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

GKS Tychy – Stal Rzeszów 0:0 (0:0)

 

Spotkanie w Tychach w pierwszej połowie przebiegło bezbramkowo. W drugiej części spotkania gospodarze stworzyli kilka sytuacji, które mogły być zagrożeniem dla Stali Rzeszów, jednak żadna z nich nie przyniosła prowadzenia. Obie z drużyn popełniały błędy i traciły piłkę. Mecz zakończył się remisem 0:0.

 



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.