Moc atrakcji z GKS Tychy

19 Jul 2017 Share

To będzie obowiązkowy przystanek dla każdego kibica GKS Tychy. 23 lipca na Placu Baczyńskiego odbędzie się „Niedziela z GKS Tychy”. Dla wszystkich fanów i mieszkańców przygotowaliśmy całą masę atrakcji. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli nie będą narzekali na brak wrażeń. Impreza rozpocznie się o 15:00

Głównym punktem programu będzie prezentacja pierwszej drużyny GKS Tychy oraz nowych koszulek. Około 19:00 na scenie zaprezentują się wszyscy zawodnicy, którzy w nadchodzącym sezonie będą walczyć na boiskach Nice1Liga. Po raz pierwszy w historii zaprezentujemy także najmłodszych piłkarzy tyskiego klubu. Kibicom pokażą się wszystkie grupy młodzieżowe GKS Tychy U-14, U-15, U-17 i U-19. Na scenie zaprezentują się także piłkarki Polonii GKS Tychy oraz drużyna Młodych Wilków.

 

Przez cały czas trwania "Niedzieli z GKS Tychy" kibice będę mieli okazję sprawdzić się wrozgrywkach FIFA. Na Placu Baczyńskiego pojawi się e-zawodnik tyskiego klubu Patryk "Paniol" Pańka.

 

W tyskiej rodzinie od dwóch lat jest już Tysek. Rok temu maskotce zostało nadane imię. Wilk w niedzielę ponownie pojawi się na scenie z okazji drugich urodzin. Będą życzenia oraz urodzinowy tort.

 

Sympatyczny Wilk od samego początku stał się ulubieńcem tyskiej publiczności, szczególnie wśród najmłodszych. To właśnie dla nich fundacja Multiintegra przygotowała kilka specjalnych układów tanecznych, które póżniej wszyscy wykonają.

 

Głośno będzie także za sprawę Trójkolorowego malucha. Fiat 126 będzie dostępny dla wszystkich, którzy w niedzielę odwiedzą Plac Baczyńskiego. W trakcie "Niedzieli z GKS Tychy" odbędą się także pokazy freestyle, warsztaty rysowania dla dzieci oraz dmuchańce i mobilne boiska. Impreza zakończy się około 20:00.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.