Miedź zasłużona dla Legnicy

11 Jun 2019 Share

Miedź Legnica została odznaczona podczas uroczystej sesji Rady Miasta Legnica tytułem Zasłużony dla Legnicy. To nie jedyny powód do dumy w związku z tym wydarzeniem. Tytuł Honorowego Obywatela Legnicy otrzymał Wojciech Kowalik, który od wielu lat związany jest z naszym klubem.

Miedź Legnica jako klub odpowiedzialny społecznie została uhonorowana odznaką „Zasłużony dla Legnicy”. – Klub prowadzi wiele akcji charytatywnych, poza tym nie tak dawno uzyskał awans do ekstraklasy, który bardzo przyczynił się do promocji naszego miasta w całym kraju. Dodatkowo Miedź Legnica prowadzi akademię piłkarską, w której szkoli ponad 400 młodych adeptów sportu – mówiła o Miedzi Bogumiła Słomczyńska, która zapowiadała kolejnych odznaczonych.

 

Odznaczenie z rąk Tadeusza Krzakowskiego prezydenta Legnicy oraz Jarosława Rabczenki przewodniczącego Rady Miasta Legnica odebrał w imieniu klubu Przemysław Kołkowski członek zarządu MKS Miedź Legnica S.A.

 

Dodatkowym powodem do dumy jest na pewno Tytuł Honorowego Obywatela Legnicy przyznany w tym roku Wojciechowi Kowalikowi. Doktor Kowalik poza misją jaką pełni w legnickim szpitalu jest także częścią załogi medycznej w legnickim klubie.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.