Miedź przyjazna osobom niepełnosprawnym

8 Nov 2017 Share

Miedź od dawna jest klubem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. W Legnicy prężnie działa Klub Kibiców Niepełnosprawnych, a obecnie w Strefie Miedzi staż odbywa poruszająca się na wózku Daniela, która pokazuje, że nie ma da niej żadnych barier!

Miedź od dawna jest klubem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. W Legnicy prężnie działa Klub Kibiców Niepełnosprawnych, a obecnie w Strefie Miedzi staż odbywa poruszająca się na wózku Daniela, która pokazuje, że nie ma da niej żadnych barier!

Miedź Legnica jest klubem społecznie odpowiedzialnym i przyjaznym osobom niepełnosprawnych. Klub chętnie współorganizuje i uczestniczy w akcjach charytatywnych na rzecz osób niepełnosprawnych, a przy Miedzi prężnie rozwija się także Klub Kibiców Niepełnosprawnych, który integruje to środowisko. Jakiś czas temu Miedź uczestniczyła w akcji zbierania pieniędzy na wózek inwalidzki, który miał umożliwić samodzielne poruszanie się niepełnosprawnej Danieli Nowakowskiej. Tamta akcja zakończyła się sukcesem, a teraz Daniela zdobywa doświadczenie w pracy kasjera-sprzedawcy w Strefie Miedzi, czyli w naszym klubowym sklepie, w którym odbywa staż. Dlaczego wybrała właśnie to miejsce? – Brałam udział w kursie komputerowym z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, po którym mogłam odbyć staż w wybranym miejscu. Szukałam czegoś w swojej okolicy, więc pomyślałam o Strefie Miedzi i… jestem – wyjaśnia Daniela, na co dzień uśmiechnięta i niezwykle pozytywna osoba.

 

Daniela to nie pierwsza osoba niepełnosprawna, która odbywa staż w Miedzi. Kierownik ds. organizacyjnych klubu Krzysztof Piotrowski nie ukrywa, że integracja Miedzi wraz ze środowiskiem osób niepełnosprawnych jest bardzo ważna. – Chętnie współpracujemy z osobami niepełnosprawnymi i jesteśmy zawsze otwarci na takie działania. Wiem, że dla tych osób bardzo ważna jest możliwość sprawdzenia samego siebie podczas wykonywania różnorodnych zadań i staramy się w tym pomóc. Daniela jako pracownik Strefy Miedzi została miło przyjęta przez naszych klientów i bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków – mówi Piotrowski. Jej samej praca w naszym sklepie także przypadła do gustu. – Mam sporo obowiązków, od sprzedaży biletów po dbanie o asortyment na sklepowych półkach. Mimo, że pracy jest sporo, jestem z niej bardzo zadowolona. Mogę zawsze liczyć na pomoc kolegów i koleżanek ze Strefy Miedzi – dodaje Daniela Nowakowska. Jeśli spotkacie Danielę w Strefie Miedzi, kupując gadżety lub bilety na najbliższy mecz, przywitajcie ją serdecznym uśmiechem, który na pewno odwzajemni!

 

">

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.