Miasteczko kibica w Bytowie i Grudziądzu!

4 May 2018 Share

W piątek w Bytowie, a w sobotę w Grudziądzu! Zapraszamy do naszego mobilnego miasteczka. Na wszystkich kibiców czeka wiele atrakcji!

Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające refleks. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek - rywalizują ze sobą dwie osoby przy stole. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

 

Druga atrakcją przygotowaną dla Was będzie  konsola PS4 oraz grą FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem grając swoją ulubioną drużyną!

 

Sprawdź swoje piłkarskie umiejętności!

 

To jednak nie koniec niespodzianek. Wszystkie osoby, które odwiedzą nasze miasteczko będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

 

Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią ilość punktów wygrają nagrodę.

 

Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice którzy uderzą futbolówkę najmocniej wygrają upominek.

 

Strefa będzie czynna na dwie godziny przed meczem oraz w przerwie meczu.

 

Zapraszamy!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.