Miasteczko kibica Nice w piątek w Mielcu

13 Oct 2017 Share

Już dziś przy okazji meczu Nice 1 Ligi pomiędzy Stalą Mielec a Chojniczanką Chojnice zapraszamy do mobilnego miasteczka kibica Nice. Na wszystkich kibiców czekają rozmaite atrakcje!

Sponsor tytularny Nice 1 Ligi zaprasza kibiców na swoje stoisko, w którym czekać będzie specjalny pokazowy samochód. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą producenta automatyki do bram oraz bram garażowych. Na blisko 30 metrach kwadratowych można znaleźć ponad 20 funkcjonujących urządzeń. Począwszy od produktów przeznaczonych nie tylko dla każdego gospodarstwa domowego (rozmaite silniki do bram, wideodomofony, bramy garażowe), ale także do wykorzystania przemysłowego (szlabany, terminale parkingowe czy produkty z zakresu kontroli ruchu pieszych).

 

 

 

Dla najmłodszych przygotowano profesjonalne stoły do gry w piłkarzyki. Wszystkie osoby, które odwiedzą stoisko Nice i wypełnią kupony konkursowe, wezmą udział w losowaniu nagrody niespodzianki – piłki Nice. Stoisko będzie czynne do momentu rozpoczęcia drugiej połowy.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.