Ludowy gotowy na Ekstraklasę!

20 Apr 2017 Share

Największy sportowy obiekt Zagłębia Dąbrowskiego – Stadion Ludowy, na którym swoje mecze rozgrywa Zagłębie Sosnowiec, przeszedł weryfikację i może pełnić swoją rolę w Lotto Ekstraklasie.

Kilka miesięcy wymiany uwag, telefonów, życzliwych rad PZPN, ale przede wszystkim ciężkiej pracy ludzi z klubu  z Grzegorzem Witkiem, Tomaszem Majewskim i Pawłem Lisem na czele, a także pracowników MOSiR-u oraz wszystkich przyjaciół Zagłębia i wreszcie jest! 


19 kwietnia po skrupulatnej kontroli 
– mający opinię największego szczególarza ze wszystkich delegatów PZPN  Mirosław Starczewski wydał decyzję na piśmie: "Stadion Ludowy spełnia wszystkie wymogi licencyjne na grę w ekstraklasie w sezonie 2017/2018". 


Dziadek w siódmą dekadę swego życia wszedł z przytupem i nieważne, że garnitur ma niemodny i naftaliną pachnący. Jego spóźniony o co najmniej dekadę syn, który ma przyjść na świat na Górce Środulskiej, to na razie embrion, więc druga młodość Ludowego wskazana i za tę mobilizację go kochamy!   

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.