Licytacja niezwykłej piłki

8 Nov 2017 Share

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji niezwykłego przedmiotu, który chciałby posiadać każdy kibic piłkarski w Polsce. Przedmiotem licytacji jest piłka podpisana przez piłkarzy i sztab Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na kibickę GieKSy - Asię Kozak, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Asia jest wytrwałą i zaangażowaną dziewczynką, która chyba w jakiś swoisty sposób czerpie swe moce z zaangażowania w przeżywanie sportowych emocji. Poza oglądaniem polskiej reprezentacji uwielbia GKS Katowice - zawsze stara się wspierać piłkarzy na tyle, na ile potrafi, a na stadionie melduje się nawet po ciężkich ćwiczeniach (w ubiegłej rundzie nie opuściła żadnego meczu).


Pomóż Asi i weź udział w licytacji fantastycznej piłki


To wszystko pozwala jej wierzyć w siebie i ukryte możliwości - zawsze powtarza, że nie można się poddawać i nie poddaje się. Mimo wielu, bardzo wielu niepowodzeń i trudności dąży do celu, a przybicie piątki po meczu z piłkarzami tylko dodaje jej sił. Szczególnie z uwielbianym przez nią Grzegorzem Goncerzem. Asię w ciężkich, ale też dobrych chwilach wspomaga zawsze jej uśmiechnięta siostra Ola, której nie mogło zabraknąć na wspólnym zdjęciu.


Z mniej przyjemnych spraw - Asia w wieku 19 miesięcy nagle zachorowała na ostre wirusowe zapalenie mózgu. Pomimo bardzo ciężkiego przebiegu choroby i bardzo złych rokowaniach wygrała! Przeżyła, ale jednocześnie rozpoczęła długą i ciężką walkę która trwa do dzisiaj, obecnie w postaci ciągłych rehabilitacji, zabiegów i zajęć ze specjalistami.


Pomóż Asi i weź udział w licytacji fantastycznej piłki

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.