Legnicki Carrefour gra razem z Miedzią!

9 Jun 2017 Share

W rundzie wiosennej legnicki market Carrefour wsparł Miedź i jej kibiców, m.in. poprzez przekazywaną żywność i produkty spożywcze, dzięki którym najmłodsi podopieczni legnickiego ośrodka Kibice Razem, a także kibice niepełnosprawni, mogli liczyć na poczęstunek podczas turniejów oraz spotkań świątecznych.

To już tradycja, że w legnickim ośrodku Kibice Razem są organizowane spotkania świąteczne dla najmłodszych fanów Miedzi. Mogą oni zawsze liczyć na świąteczne smakołyki oraz drobne upominki. W akcję pomocy ośrodkowi zaangażował się legnicki market Carrefour, który regularnie na rzecz najmłodszych kibiców przekazuje żywność i słodycze.

 

Carrefour wsparł w ten sposób nie tylko ośrodek Kibice Razem, ale też Klub Kibiców Niepełnosprawnych Miedzi – podczas turnieju KKN uczestnicy mogli liczyć na smaczny poczęstunek. – Ogromne podziękowania należą się panu Piotrowi Czekajowi, dyrektorowi legnickiego marketu Carrefour, a także wszystkim pracownikom tego sklepu, którzy dostrzegli nasze potrzeby. Wiem, że wielu z nich to kibice Miedzi, którzy bardzo mocno angażują się w nasze akcje i chcą pomagać innym – mówi Krzysztof Piotrowski, kierownik ds. organizacyjnych Miedzi.

 

Carrefour wiosną regularnie wspierał działania legnickiego ośrodka Kibice Razem i nadal będzie to robił. Okazuje się, że coraz więcej firm chce iść tą drogą. – Współpracujemy nie tylko z dużymi marketami, ale też z wieloma mniejszymi sklepami, restauracjami i firmami cateringowymi, które także wspierają nasze akcje skierowane do najmłodszych czy pomagają w organizacji spotkań świątecznych dla dzieci w ośrodku Kibice Razem. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota – mówi Krzysztof Piotrowski, kierownik ds. organizacyjnych Miedzi i organizator Sektora Rodzinnego Miedzi.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.